logo

Sektöründe Lider

Çalışma Saatleri
  • Hafta içi
    09:00 - 18:00

Copyright ©2018 12M Consulting Bütün Hakları Saklıdır

Sıcak satış, sipariş toplama (soğuk satış) , teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümünü Filiz Şekerleme ile bütünleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

Geçmişi Cumhuriyet’in kuruluş yıllarına kadar uzanan ve nesillerden nesile aktarılan bir alışkanlık gibi yıllardır en tatlı anlara kalitesi ve lezzetiyle eşlik eden Filiz, “Tatlı dünyasının filizi“ unvanını gururla taşımaktadır. İlk günkü heyecanından hiçbir şey kaybetmeyerek çalışmaya ve üretmeye devam eden Filiz, ürün kalitesi, profesyonel yönetim anlayışı, uzman kadrosu ve güçlü dağıtım ağı sayesinde iç ve dış piyasada sektörünün önemli firmalarından biridir.

Filiz Şekerleme ile Clancy Mobil Satış Sistemi ile sistemsel olarak yeni bir devir başlamıştır.Sıcak satış, sipariş toplama (soğuk satış) , teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümünü şirket ile bütünleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

Rakabetin yoğun olarak geliştiği günümüz pazar koşullarında , ürünlerin doğru zamanda doğru yerde bulunmasını sağlamak bir adım öne geçmenin mutlak koşuludur. İyi yönetilen bir satış ve dağıtım organizasyonu şirketi daima ileri taşır. CLANCY MSS , büyük yatırımlar ile kurulan satış ve dağıtım organizasyonunuzun etkin ve verimli yönetilmesini sağlar.

İşletmelerin sıcak satış, sipariş toplama (soğuk satış) , teslimat ve merchandising otomasyonunu sağlayan ve kontrol altına alan bir sistem çözümü olan CLANSY MSS ,GPRS teknolojisinin de kullanılmasıyla masa üstünde sahip olunan bilgi işlem gücüne ve hatta daha fazlasına sahada da sahip olunmasını sağlar. Araç ve depo stok ekiplerinin sürekli iletişim halinde olmasını sağlayarak gerçek anlamda ekip çalışmasını mümkün kılar.

CLANCY MSS ile elemanlarınızın sahada gerçekleştireceği tüm operasyonları kolaylaştırıp, manuel işlemlerden kaynaklanabilecek zaman kayıpları ve hataları ortadan kaldırır. Kazanılan zamanı müşteri ilişkilerini geliştirmek için harcama imkanı verir. Sahadan toplanan tüm bilgilerin kaydedilmesi , müşteri ,ürün ve saha elemanlarının ;hiyerarşik yapıda ziyaret ,satış, sipariş toplama performanslarının izlenmesi, raporlanması ve kontrol altına alınmasını sağlar.

Filiz Şekerleme ile olan müşteri ilişkimiz devam etmektedir.