logo

Sektöründe Lider

Çalışma Saatleri
  • Hafta içi
    09:00 - 18:00

Copyright ©2018 12M Consulting Bütün Hakları Saklıdır

Alimex için yurtdışı tarafından Microsoft CRM ile Girilen Siparişler ve CRM Detayları, CRM Çözüm ortağı ile yapılan Servis Entegrasyonu ile kullanılan ALIPROP sistemine entegrasyonu gerçekleştirilmiştir.

Alimex Alüminyum San. ve Tic.Ltd.Şti. 1993 yılında İstanbul Kartal'da Ernst Bauer adında İsviçreli bir girişimci şahıs tarafından kurulmuştur.İsviçre'de yerleşik WinGroup AG'nin üretim birimi olan şirket, WinGroup'a bağlı Satış Şirketlerinin çeşitli ülkelerde aldığı projeler ve bayileri yoluyla pazarladığı ürünlerinin tamamını üretmektedir. Ürünleri için genel anlamda "Alüminyum"dan mamul, her türlü Kapı, Pencere ve Kışbahçeleri kısa tanımını kullanabiliriz. Tesislerinde yerleşik, elektrostatik toz boya ve aksesuar üretim birimlerini de barındırır.

Alimex 12M Danışmanlığı ile Microsoft Crm entegrasyonu başarı ile çalışıyor. Yurtdışı tarafından Microsoft CRM ile Girilen Siparişler ve CRM Detayları, CRM Çözüm ortağı ile yapılan Servis Entegrasyonu ile kullanılan ALIPROP sistemine entegrasyonu gerçekleştirilmiştir. 
Alimex ile var olan müşteri ilişkimiz 2012 yılından bu yana sorunsuz bir şekilde devam ediyor.